День фізичної культури і спорту у Водянській ЗОШ №1

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожного року у другу суботу вересня вся Україна відзначає День фізичної культури і спорту (Указ Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94). День, коли кожен себе відчуває спортсменом, переймає олімпійський дух змагань і б’є хоч і маленькі, але власні важливі рекорди.

09:17 11.09.2021

КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ В ШКОЛАХ ВОДЯНСЬКОЇ  ОТГ: НОВІ ТЕПЛІ ВБИРАЛЬНІ, ВІКНА, ПОКРІВЛІ ТА УТЕПЛЕНІ ФАСАДИ

КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ В ШКОЛАХ ВОДЯНСЬКОЇ ОТГ: НОВІ ТЕПЛІ ВБИРАЛЬНІ, ВІКНА, ПОКРІВЛІ ТА УТЕПЛЕНІ ФАСАДИ

На початку нового 2021/2022 навчального року не лише учні, а й вчителі Водянської  об’єднаної територіальної громади отримали приємні подарунки від депутатського корпусу Водянської сільської ради.

12:04 10.09.2021

Урочисте свято Першого дзвоника

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

07:33 03.09.2021

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ПРОЛУНАВ

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом першого дзвоника. Перше вересня – це особливе свято, оскільки воно приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми гостинно відчиняються двері шкіл.

23:08 01.09.2021

Подарунок освітянам

01 вересня 2021 року , з  нагоди свята Дня Знань,  голова Водянської сільської ради Сергій Єрмаков  вручив ключі від нового службового автомобіля начальнику відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради  Ірині Іваніщак. Як зазначив Сергій Вікторович : « Автомобіль буде використовуватись для службових цілей. Оскільки площа  громади становить понад 365 кв.км і в ній розташовано 10 навчальних закладів ( 6 закладів загальної середньої освіти і 4 заклади дошкільної освіти) , до районного  центру м Василівка -75 км, до м. Запоріжжя -125 км.

21:34 01.09.2021