Робочий візит до Водянської громади

13 липня 2021 року перший заступник Василівської РДА Андрій ЦІЗІН  та заступник Олексій Тимків із робочим візитом відвідали Водянську  територіальну громаду, де зустрілися з сільським головою Сергієм Єрмаковим.

16:22 14.07.2021

Вітаємо!

ВІТАЄМО АНЖЕЛІКУ ЖУКОВУ, СПОРТСМЕНКУ ВОДЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ТА ЇЇ ТРЕНЕРІВ З ПРИСВОЄННЯМ ЗВАННЯ «МАЙСТЕР СПОРТУ»!

14:25 12.07.2021

Про підсумки обласного етапу конкурсу есе «Європа починається з тебе»

В обласному етапі конкурсу «Європа починається з тебе»  брали участь учні закладів загальної середньої , позашкільної , професійної, фахової перед вищої освіти тп закладів загальної середньої освіти. Всього на конкурс було надіслано 150 авторських робіт.

22:09 06.07.2021

Кубок громади у водянських футболістів.

У селі Водяне на стадіоні імені Скрипника  03 липня 2021 року відбувся турнір  з футболу за Кубок Водянської  громади серед аматорських команд кількох населених пунктів ОТГ присвячений дню молоді.

23:14 03.07.2021

Спортивні змагання серед команд сільських, селищних територіальних громад Запорізької області.

26 червня 2021 року смт Якимівка відбулися фінальні обласні змагання серед команд сільських, селищних територіальних громад Запорізької області. Керівництво з проведення змагань покладалось на ГО ,,ВФСТ '',,Колос '' у Запорізькій області, відділ фізичного здоров’я населення КУ ,,ЦБ закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту ,,Запорізької обласної ради ,та Якимівської селищної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрацій. В цих змаганнях приймали участь команди : Якимівська ОТГ , Біленьківська ОТГ,Михайлівська ОТГ ,Приазовська ОТГ,Широківська ОТГ ,Чернігівська ОТГ, Кушугумська ОТГ, Константинівська ОТГ, Воздвиженська ОТГ і Водянська ОТГ.

22:05 30.06.2021

Хто ти, майбутній олімпієць?

З 14 по 17 червня 2021 року у м.Скадовську  Херсонської області відбулися Всеукраїнські змагання з вільної боротьби  ГО  «ВФСТ» «Колос»  серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».  Участь прийняли 11 областей, більше 150 учасників. Запорізька область була представлена  і спортсменами Водянської ОТГ,  які принесли очки у скарбничку збірної команди області (Бердеу Аделіна та Вебер Вікторія). У загальному командному заліку Запорізька область зайняла

14:42 30.06.2021