УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 23 вересня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме голова обласної державної адміністрації Старух Олександр Васильович.

10:07 22.09.2021

Рятувальники Кам’янки-Дніпровської в гостях у водянських школярів

21 вересня 2021 року рятувальники 17 державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС України в Запорізькій області  м. Кам’янка-Дніпровська спільно з адміністрацією Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ т. №1 ім.Ф.О.Окатенка, провели практичні відпрацювання спільних дій на випадок виникнення пожежі у навчальному закладі. В навчальному закладі навчається 430 учнів і працює 46 вчителів, тож від першочергових заходів та належної евакуації дітей та обслуговуючого персоналу на випадок виникнення пожежі, залежить збереження людських життів. За тактичним задумом, під час навчального процесу на території школи виникла пожежа. Завданням педколективу було максимально швидко організувати евакуацію дітей з будівлі школи, а завдання рятувальників - оперативно прибути на місце події і усунути можливі наслідки надзвичайної ситуації. В ході навчань педагогічні працівники спрацювали добре. Учні були вчасно виведені згідно правил евакуації, після чого рятувальники провели бойове розгортання та приборкали умовну пожежу. Далі працівники ДСНС розповіли учням та вчителям про причини, через котрі найчастіше стаються пожежі, а також ознайомили із протипожежними заходами, яких необхідно дотримуватися аби пожеж не виникало. Окремо також навчили присутніх правилам використання первинних засобів пожежогасіння. Завершальним етапом своєї зустрічі з школярами стала демонстрація можливостей пожежно-рятувальної техніки, її комплектація спеціальним обладнанням та спорядженням.

19:08 21.09.2021