УВАГА! «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ!

У п’ятницю, 20 серпня у райдержадміністрації відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови РДА Олексій Тимків.

22:24 12.08.2021

УВАГА! «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ!

У вівторок, 17 серпня, у райдержадміністрації відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови РДА Богдан Староконь.

22:23 12.08.2021

УВАГА! «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ!

У понеділок, 16 серпня, у райдержадміністрації відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова РДА Андрій Холоша.

22:22 12.08.2021

Розпочата виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за липень 2021 року

Управлінням соціального захисту населення вжито необхідних заходів з метою своєчасного нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

13:46 10.08.2021