Свято осені в КДНЗ «Сонечко»

Осінь - це пора, яка немов би в казці перетворює весь навколишній світ в яскраві барви листопаду і сьогодні вона завітала до комунального дошкільного навчального закладу «Сонечко» Водянської сільської ради, де веселі малята з радістю запросили її на свято.

20:49 13.10.2021

Безвісти зниклі нарешті знайшлися: у Заповітному урочисто відкрили меморіал 32 героям Другої світової війни

У селі Заповітне Василівського району вчора, 5 жовтня, відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку та меморіалу воїнам, які загинули на території Кам’янсько-Дніпровського району, захищаючи свою рідну землю від німецько-фашистських загарбників.

16:03 06.10.2021

На о. Хортиця пройшли Фестиваль «Барви степу» та польова школа «Джури козацькі»

З 23 по 25 вересня 2021 року на острові Хортиця було проведено Відкритий Запорізький обласний фестиваль патріотичних справ учнівської та студентської молоді «Барви степу» та обласну польову школу «Джури козацькі». Заходи об’єднали громадські організації та гуртки закладів освіти, які працюють за напрямками національно-патріотичного виховання для обміну досвідом і набуття практичних навичок в різних видах змагань.

13:04 04.10.2021

Зі святом дорогі освітяни!

Вихователі, учителі, керівники закладів освіти – потужна команда однодумців, щоденна діяльність яких спрямована на реалізацію спільної та благородної мети - формування середовища для розвитку майбутнього нашої держави.

21:16 30.09.2021