Великобілозерська та Водянська громади отримають субвенцію

У Запорізькій області у зоні спостереження – 30-км радіус навколо Запорізької АЕС - розташовані 8 громад. Всі вони отримають субвенцію з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

06:59 18.06.2021

Відбувся конкурсний відбір на посаду керівника КЗ « Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » Водянської сільської ради

У відділі освіти , молоді та спорту Водянської сільської ради  17 червня 2021 року  відбувся конкурс на посаду директора КЗ « Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » Водянської сільської ради

21:29 17.06.2021

Відбувся конкурсний відбір на посаду керівника КЗ « Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради

У відділі освіти , молоді та спорту Водянської сільської ради  16 червня 2021 року  відбувся конкурс на посаду директора КЗ « Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради

20:35 17.06.2021

Відбувся конкурсний відбір на посаду керівника КЗ « Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради

У відділі освіти , молоді та спорту Водянської сільської ради  15 червня 2021 року  відбувся конкурс на посаду директора КЗ « Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради

18:56 16.06.2021

Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці Запорізького регіону за п’ять місяців  поточного року

Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці Запорізького регіону за п’ять місяців поточного року

Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці Запорізького регіону за п’ять місяців  поточного року   В базі даних служби зайнятості Запорізької області за січень-травень поточного року налічувалось 12,7 тис   вакансій. Серед них є ті, що були найбільш затребувані роботодавцями. Пропонуємо вам ознайомитись з Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці Запорізького регіону за п’ять місяців цього року. Слід врахувати, що ринок праці змінюється в залежності від сезону, одже в весняному топ-5 вакансій  перші місця посіли професії, які затребувані у сільському господарстві та задіяні у сфері відпочинку  у літній сезон. 1.Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва - 1722 вакансії із заробітною платою від  6000  грн до 12450 грн. Для нього протягом цілого року є робота. Виконує оранку, посів, збирання, транспортування врожаю тощо. У період посівної та збиральної кампаній робочий день ненормований.

09:01 15.06.2021

«Хто ти, майбутній олімпієць?»

29 травня 2021 року в смт.Веселе травня  у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» обласною територіальною громадською організацією «ВФСТ»Колос» у Запорізькій області відбулись змагання з вільної боротьби XXХ обласної спартакіади серед сільських школярів 2006-2007 р.н. під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». В змаганнях приймала участь і збірна команда  Водянської ОТГ. В особистому заліку та своїх вагових категоріях І місця зайняли - Бердеу Аделіна, Сисоєва Олександра та  Герасіменко Іван, ІІ місця у Вебер Вікторії, Спірина Данила, Іванова Давида та Григор’єва Данили, ІІІ місце посіли Шевченко Олександра та Коротков Кирило. У загальному заліку команда Водянської ОТГ посіла ІІІ загальнокомандне місце.

12:23 10.06.2021

Представлення кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Водянської ОТГ

За посади директорів шкіл у Водянській громаді  змагатимуться 7 педагогів. Провести конкурс мають у трьох закладах, де закінчилися контракти із попередніми керівниками. 03 червня було проведено друге  засідання конкурсної комісії, на якому розглянули заяви учасників та визначили тих, хто братиме участь.

21:37 08.06.2021

Знову перші!

1 червня в День захисту дітей юні волейболісти Водянської ЗОШ №1 (2007-2008 р.н.) взяли  участь у відкритому чемпіонаті з волейболу, присвяченому пам’яті  Анатолія Подолнікова  в м. Мелітополь.

13:46 07.06.2021