ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Керуючись  Указом  Президента  України  від  30  вересня  2010  року  № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказом Міністерства освіти і науки України від 26.10.2010 № 1011 «Про проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571), відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 03.12.2018 № 718 «Про проведення обласного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і підготовку до фінального етапу 2018/2019 навчального року».

16:52 10.12.2018

У ВОДЯНСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНО-МАСОВОГО ЗАХОДУ СЕРЕД ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

22 листопада 2018 року на базі КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та спортивного залу с.Нововодяне пройшов відбірковий етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя» серед закладів загальної середньої освіти громади, в якому прийняли учать юнаки та дівчата 12-14 років.

08:46 10.12.2018

С юбилеем, батюшка Николай

27 ноября 2018 года, по благословению Высокопреосвященнейшего Луки, митрополита Запорожского и Мелитопольского, благочинный Каменско-Днепровского церковного округа, протоиерей Олег Чиквашвили, с активом духовенства благочиния, в храме Покрова Богородицы, села Водяное, чествовали старейшего священника епархии – митрофорного протоиерея Николая Ступака.

15:37 02.12.2018

І Національний Чемпіонат України з Фольклору «Eurufolk-Харків 2018»

24-25 листопада 2018 РОКУ  в м. Харків проходив  І Національний Чемпіонат України з Фольклору «Eurufolk-Харків 2018» в якому приймав участь народний фольклорний колектив «Джерело»  Водянської сільської ради під керівництвом Мироненко Любов Олексіївни. Наш колектив «Джерело»  зайняв перше місце, до складу якого входили і вихованці нашої школи. Це учні 5 класу Пригода Катерина, Грібова Кіра та Драч Любов.

19:57 28.11.2018

Олімпіада з англійської мови

27 листопада 2018 року на базі Водянської ЗОШ №1 проходив  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови в якій прийняли участь учні загальноосвітніх закладів Кам'янського-Дніпровського району.

18:32 27.11.2018

Булінг у школі: чому українські діти такі жорстокі?

Україна - в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів. Вона залишила далеко позаду не лише найбільш соціально благополучні Данію чи Норвегію, але й, приміром, Угорщину та Грецію. Такі дані наводить ВООЗ.

17:26 25.11.2018