Нагадуємо про правила безпеки під час відзначення свята Водохреща

У Водянській громаді дбають про безпеку життєдіяльності її мешканців, дорослих і дітей не лише під час роботи й навчання, але й у вільний час. Тому, на виконання розпорядження департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, на офіційному сайті Водянської ОТГ оприлюднюємо експрес-інформацію Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області про правила безпеки життєдіяльності під час відзначення свята Водохреща.

19:06 17.01.2019

Новорічна казка для учнів 1- 4-х класів

Сьогодні у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 розпочалося святкування Нового року. Так учні 11-х класів підготували новорічну казку для учнів 1-х та 3-х класів.

17:33 26.12.2018

Семінар з охорони праці

26 грудня 2018 року на базі КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка» для директорів загальноосвітніх навчальних закладів, заступників директорів з НВЧ, завідуючих дошкільними навчальними закладами Водянської ОТГ відбувся семінар з питань охорони праці. Семінар провів методист методичного відділу КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Тараненко В.В.

16:19 26.12.2018

Перенесення робочих днів у грудні

У вівторок, 25 грудня, Україна відзначає католицьке Різдво. Також 31 грудня, переддень Нового року, припадає на понеділок. З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування, Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2018 році» від 11.01.2018 р. № 1-р, яким рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій, для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2018 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з:

07:42 13.12.2018