У ВОДЯНСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНО-МАСОВОГО ЗАХОДУ СЕРЕД ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

Дата: 10.12.2018 08:46

Фото без опису 22 листопада 2018 року на базі КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та спортивного залу с.Нововодяне пройшов відбірковий етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя» серед закладів загальної середньої освіти громади, в якому прийняли учать юнаки та дівчата 12-14 років.

Участь у Заході прийняли  4 команди закладів загальної середньої освіти громади: КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Ф.О.Окатенка»,  КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» .

Учні продемонстрували свою майстерність та фізичну підготовку з наступних видів програми:  «Презентація команди»,  «Комбінована естафета», «Рухлива гра - волейбол».

За підсумками проведення конкурсів визначено переможців:

у конкурсі «Презентація команди»:

• І місце – команда КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;
  • ІІ місце – команда КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Ф.О.Окатенка»;
  • ІІІ місце – команда КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

у конкурсі  «Комбінована естафета»:

• І місце - команда КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;
  • ІІ місце – команда КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;
  • ІІІ місце -  команда КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

у конкурсі «Рухлива гра - волейбол»

• І місце - команда КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;
  • ІІ місце – команда КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів»;
  • ІІІ місце -  команда КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Ф.О.Окатенка».

За результатами 3 видів змагань Заходу та за загальною кількістю набраних балів перемогу одержала команда КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», друге місце – у команди КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів», третій результат продемонстрували учні КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Ф.О.Окатенка».

Команди-переможці Змагання нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради та медалями.

Команда-переможець відстоюватиме честь громади на районному етапі.

Відділ освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради висловлює щиру подяку організаторам та учасникам відбіркового етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя» за проведений захід.