Урочиста церемонія нагородження чемпіона району 2018 року з футболу

Дата: 03.11.2018 22:00
Кількість переглядів: 802

Фото без опису

03 листопада 2018 року на стадіоні ім. Скрипника А.І. в с. Водяне відбулася урочиста церемонія нагородження переможців відкритого чемпіонату Кам’янсько-Дніпровського району з футболу 2018.

Після  12 туру дві  команди ФК «Водяне»(Водяне), ФК «Дніпро»(Благовіщенка)- мали по 26 очок, а команда ФК «Степной»(Заповітне) -25 очок. Всі три команди показували хорошу гру і ніхто не знав хто буде фаворитом. Але в 13 турі команда ФК «Водяне» отримала перемогу над командою ФК «УПВ-Універмаг» з рахунком 2-1, а команда ФК «Дніпро» перемогла ФК «Степной» 2-1.  ФК «Водяне» і ФК «Дніпро» додали в свій архів по три очки. Перед заключним 14 туром обидві команди мали по 29 очок.

28 жовтня 2018 року на стадіоні ім.. Скрипника А.І. відбувся фінал відкритого чемпіонату   Кам’янсько-Дніпровського району з футболу, де зустрілися дві найсильніші команди  ФК «Водяне» і ФК «Дніпро».

Гра була дуже цікава. Команді водянців  достатньо була 15 хвилин , щоб оцінити суперника  в грі, і вже на 16 хвилині Станіслав  Бондаренко з подачі кутового головою забиває гол в ворота ФК «Дніпро» . Рахунок 1-0. На 33 хвилині Сергій Катунін забиває другий гол в ворота гостів. Рахунок 2-0.

В другому таймі  команда ФК «Дніпро» намагалася відігратися, а команда  ФК «Водяне» хотіла ще покращити результат. Але гравець господарів поля Євген Жовнаренко головою відправив м’яч в свої ворота . Рахунок 2-1. З таким рахунком завершилася гра.

Команда ФК «Водяне» третій рік поспіль стає чемпіоном  відкритого чемпіонату Кам’янсько-Дніпровського району з футболу серед аматорських команд. Вітаємо команду Олександра Буряка з перемогою і бажаємо подальших успіхів. Також дякуємо всім вболівальникам, які прийшли на стадіон і підтримали нашу команду.

Голова Водянської ОТГ  Сергій Вікторович Єрмаков привітав всі команди і подякував за хорошу гру, які проходили протягом чемпіонату. Член виконкому Окатенко Я. та сільський голова Єрмаков С.В. вручили кубки, медалі і грошові премії  переможцям чемпіонату.Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Перше місце ФК «Водяне» - чемпіон району,

Фото без опису                                             друге місце ФК «Дніпро» -  срібний призер,

Фото без опису                                             третє місце ФК «Степной» - бронзовий призер.

Ще раз вітаємо команду ФК «Водяне» з перемогою!