З Днем працівників освіти!

Дата: 06.10.2018 17:38

Дорогі освітяни! Шановні колеги!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Професія вчителя є унікальною, осяйною, тією, що дозволяє людству відтворювати себе в наступному поколінні. Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя.

Ми усі родом зі школи. У всіх нас були вчителі й викладачі. І саме в теплі осінні дні ми згадуємо їх з теплотою, даруємо квіти, віршовані рядки, говоримо добрі слова й привітання.

Висловлюю усім педагогам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаю Вам відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення й радості. І головне – довгої людської пам’яті. Нехай ніколи не заросте дорога до школи, а отже – й до ваших сердець, дорогі освітяни.

З повагою голова ПК Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 ім. Ф.О.Окатенка

Микола Ященко

Більше фото тут>>>>> http://vodyanska.gromada.org.ua/album/3016/