Дорогі працівники освіти!

Дата: 04.10.2018 09:46

Фото без опису Дорогі працівники освіти!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомогає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був сташим другом і порадником, кому ми зобов'язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Професія учителя найважливіша у нашому суспільстві. Батьки дають дітям життя, а вчителі наповнюють його змістом. Батьки дбають про матеріальне, а вчителі про духовне – збагачення дитячої душі. Вона є унікальною, осяйною, тією, що дозволяє людству відтворювати себе в наступному поколінні.

Висловлюю всім педагогам, працівникам закладів освіти сердечну вдячність за реалізацію благородної місії. Бажаю вам повноти і неповторності життя, здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам'яті.

З повагою начальник відділу освіти,

молоді та спорту

Кам'янсько-Дніпровської

райдержадміністрації                                                                                                                              Сергій Танько