Тиждень фізичної культури і спорту.

Дата: 17.09.2018 09:12

«Здоров'я кожної людини – це його багатство». У Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 проводився Тиждень фізичної культури і спорту.

Відповідно до Програму розвитку фізичної культури і спорту на території  Водянської сільської ради на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням сесії Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області від 15.03.2018 № 6 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту на території  Водянської сільської ради на 2018-2022 роки», листа Запорізької облдержадміністрації від 14.08.2018 № 08-34/2763 «Про відзначення в Запорізькій області Дня фізичної культури і спорту».

З метою пропаганди  здорового способу життя з 07.09. по  14.09.2018 року у Водянській ЗОШ №1  проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

• виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • покращення  здоров'я;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;
  • виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

Учні школи були розділені на три вікових категорії: 5-6 класи, 7-8 класи та 9-11 класи.

Програма свята складалася з:

1. Загальношкільна фізична зарядка.

2. Чотири естафети.

3.Підтягування

4.Вікторина.

5.Плакат.

6.Пісня на спортивну тематику.