Військово-польові збори

Дата: 11.05.2018 10:15

Фото без опису

Про організацію і проведення навчально-польових зборів із предмета «Захист Вітчизни» у 2018 році

Керуючись Указом Президента України від 25.10.2002 № 948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді» (із змінами і доповненнями), Положенням про допризовну підготовку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 № 1770 (із змінами), навчальною програмою «Захист Вітчизни» (для навчальних закладів системи загальної середньої освіти), із змінами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 30.07.2015 № 826 «Про внесення змін до навчальної програми «Захист Вітчизни» для 10-11 класу загальноосвітніх навчальних закладів», наказом тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату та директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 12.03.2018 № 60/186 «Про організацію і проведення навчально-польових занять (зборів) за навчальною програмою предмета «Захист Вітчизни» з юнаками випускних класів (курсів) закладів освіти Запорізької області у 2018 році» в закладах освіти , підпорядкованих Водянській сільській раді, було проведено військово-польові збори, де учні відпрацьовували свої навички з військової підготовки, кульової стрільби, надання першої медичної допомоги, виживання в польових умовах.

Для старшокласників збори дали чудову можливість спробувати свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримати нові знання, вміння та навички.