Про проведення Дня цивільного захисту

Дата: 07.05.2018 11:17

Фото без опису

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», на виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, навчально-методичного Центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області від 30.08.2017 № 0564/288/33 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році», з метою залучення дітей до масово - роз’яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників навчально-виховного процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя 26 квітня 2018 року у Водянській ЗОШ №1 були проведені навчання з цивільного захисту.