13 квітня 2018 року об 11.00 годині відбудеться перше засідання конкурсної комісії для перевірки документів поданих претендентами на зайняття вакантної посади головного лікаря .

Дата: 12.04.2018 09:20

УВАГА!

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров?я», на виконання Розпорядження Водянського сільського голови від 27 березня 2018 року №20-о конкурсний відбір на посаду головного лікаря комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Водянської сільської ради Кам?янсько-Дніпровського району Запорізької області відбудеться за допомогою двох засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії для перевірки документів поданих претендентами на зайняття вакантної посади головного лікаря та прийняття рішення про допущення претендентів до конкурсу відбудеться 13 квітня 2018 року об 11.00 годині.

Друге засідання конкурсної комісії щодо заслуховування конкурсної пропозиції учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди, врахування відповідності учасників конкурсу та їхньої конкурсної пропозиції встановленим вимогам; відбирання шляхом голосування однієї кандидатури , яка відповідає всім встановленим вимогам і внесення відповідного подання керівникові органу відбудеться 17 квітня 2018 року о 8.00 годині.