Запорізька область - регіон можливостей

Дата: 16.02.2018 09:54

Фото без опису

Запорізька область входить до числа промислових лідерів країни, посідаючи перші місця серед регіонів за обсягом промислового виробництва. Запорізький регіон є одним з привабливіших щодо інвестування завдяки великому промисловому потенціалу, наявності природних багатств, власних енергоресурсів, доступності до ринків України, держав СНД, Європи та Азії.

З метою просування інвестиційних можливостей регіону та підвищення іміджу і статусу об'єднаних територіальних громад, Запорізькою обласною державною адміністрацією було змінено концепцію та вдосконалено інвестиційний веб-портал "Запорізька область - регіон можливостей!". Даний сайт - "динамічний буклет", який містить постійно поновлювану інформацію двома мовами (укранська та англійска) та є зручним у користуванні.

Веб-портал містить необхідну інформацію для власників бізнесу та іноземних інвесторів. Відвідати веб-портал "Запорізька область - регіон можливостей!" можна за посиланням http://investment.zoda.gov.ua